Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
14 Posty
Bywalec
Pseudo filozoficzne wywody, to chyba nie miejsce na tego typu forum?
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
nnnnoo nie!


proszę o spokój w pokoju
to jest wątek o władzy i tylko o niej proszę się wypowiadać,
a nie o swoich wyobrażeniach o rzeczywistości, ja się postrzega przedmówcę czy z czego się składają mózgi.
nieważne...
vanwait@ nie atakuj ludzi
nie dziwne, że później Ci piszą od spóźnionych aborcji...
sama się pchasz
zieje od Ciebie straszną ksenofobią i atakujesz normalne społeczeństwo...
oni są normalni!
FAKtycznie to z Tobą jest coś nie halo...
wstrzymaj się z awanturami proszę
zacznij od początku powoli kiedy kurz opadnie
w końcu to Twój wątek
nie daj go na zatracenie
nie każ mi tu wracać w czarnym ubraniu, proszę...


(tyci mikroegotripik i już tam łypie.cicho siedzi ale łypie)
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
D@rk przeczytales wątek od początku?! Jeśli nie to przeczytaj Go jeszcze raz i jeszcze raz i tak w kółko. .. może zauważysz, że nie ja zaczęłam pisać nie na temat o czyimś mózgu tak? A Admin gdyby był na tyle spostrzegawczy zrobiłby z tym porządek ale tak już jest- niewłaściwi ludzie na niewłaściwych stanowiskach więc co poradze :/ nie zaczepiaj mnie oki? Bo ja tego w Twoim przypadku nie robię.. .
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak "wojna z terrorem".
Zgłoś wpis
19 Postów
Mokum Mokum
(mokum)
Bywalec
vanwait napisał:
Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak "wojna z terrorem".


Nie sadzilem ze jestes az tak tepa i wierzysz w wyssane z brudnych paluchow watykanskich specow od PR bzdur na temat lozy masonskiej.
Czy diablem jest ten kto wierzy w progres i doskonalenie moralne ludzkosci czy jakis pojeb w sukienkce wmawiajacy ludziom ze dzieci same wchodza ludziom do lozek by sie zaspokoic. Inny twierdzi ze Hello Kitty to narzedzie diabla Dyskusja na oddzielny watek w sumie.Nie wszystie organizacje nie wchodzace w sklad korporacji z siedziba w Vatican City sa zle a rozpowszechniane przez ciebie poglady moge jedynie porownac do roznoszenia syfa. Powaga. Analizujac twoje wypowiedzi widze demony ktore zadomowily sie pod moherowym beretem i zalecam raczej spacery niz wdawanie sie w dyskusjei a wiedze staraj sie czerpac z wielu zrodel i wyciagaj wnioski (o ile potrafisz) bo juz przykro patrzec kiedy ktos po raz kolejny rozjedzie cie walcem radosnie palac papieroska. Nie wiem skad sie biora tacy frustraci ale znajdz sobie moze w koncu jakiegos partnera bo widze ze przez te pajeczyny klima i doplyw tlenu do mozgu szwankuje I nie napinaj sie tak juz na ambitne tematy. Zaloz sobie watek "popierduchy starej sfrustroanej ropuchy" i szalej tam do woli I milego wieczoru zycze bo chyba tak wypada
Zgłoś wpis
21 Postów
Gewoon Niemand
(niemand)
Bywalec
nagadales sie, a nic nie powiedziales. Hmm, ale za to powiedziales (udowodniles) wiele o sobie. I niechce mi sie wszystkoego tobie tlumaczyc. Bo kazdy interpretuje zagadnienia inaczej. Powiem tylko ze twoj progres dodkonalena ludzkosci zmierza we wlasciwym kierunku (czyli takim jak ma byc). Czyli nazrec sie, popracowac, rozmnozyc sie i pospac. -kolejnosc nie gra roli. Podejzewam ze marzysz o samochodzie ktory sam parkuje. I zaloze sie ze zawsze wierzysz swym ocza, czyli w to co widzisz. Jesli znajdziesz kilka chwil rzuc okiem na film, choc podejzewam ze nielubisz czytac..

I jeszcze jedno dla reszty: -jesli nie podoba Ci sie temat to porostu go pomin, zamiast pisac bzdury.

...pozdrawiam swiadomych.
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
vanwait@
nie zaczepiam Cię
zwracam Ci tylko uwagę, że stajesz się inwazyjna i że zaczepiasz ludzi bez powodu
rzekłem
Ty zrobisz z ty co zechcesz

mokum@
pomimo mej wysokiej kultury znanej już na świat cały...
zwyczajnie jebłem na glebę
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
niemand@
dynamikę torusa ładnie i bardzo obrazowo opisuje Nassim Haramein
swietageometria.info/przekroczyc-horyzont-zdarzen
Zgłoś wpis
19 Postów
Mokum Mokum
(mokum)
Bywalec
niemand napisał:
nagadales sie, a nic nie powiedziales. Hmm, ale za to powiedziales (udowodniles) wiele o sobie. I niechce mi sie wszystkoego tobie tlumaczyc. Bo kazdy interpretuje zagadnienia inaczej. Powiem tylko ze twoj progres dodkonalena ludzkosci zmierza we wlasciwym kierunku (czyli takim jak ma byc). Czyli nazrec sie, popracowac, rozmnozyc sie i pospac. -kolejnosc nie gra roli. Podejzewam ze marzysz o samochodzie ktory sam parkuje. I zaloze sie ze zawsze wierzysz swym ocza, czyli w to co widzisz. Jesli znajdziesz kilka chwil rzuc okiem na film, choc podejzewam ze nielubisz czytac..
I jeszcze jedno dla reszty: -jesli nie podoba Ci sie temat to porostu go pomin, zamiast pisac bzdury.

...pozdrawiam swiadomych.


Nie musisz mi nic tlumaczyc. Jakos sobie poradze bez twoich przemyslen. Nie musze sie podpierac YT by cos powiedziec.
Co do twoich dosc plytkich analiz mojej osoby to nie wiem czym ty sie napedzasz ale trzeba dobrze zjesc, zyc zdrowo, pospac tez trzeba,
a co do rozmnazania to zgodzisz sie ze faza poczatkowa bywa przyjemna Mowisz o sprawach podstawowych i jakiej odpowiedzi oczekujesz. Poruszone przez ciebie zagadnienia dotycza kazdego z nas. Pytanie zasadnicze. Czy zyjesz naprawde?
Mam na mysli zycie ponad tym religijnym bagnem (dotyczy kazdej religii).
Progres o ktorym mowisz nazwe raczej regresem i ten swiat jest bardziej na kursie slynnego Titanica tylko o tym niezbyt czesto mowia w tv.
A tak na koniec polecam poczytac dla wyluzowania Frantiska Behounka. Ale tego nie znajdziesz na YT
I poprosze o wypunktowanie gdzie dotrzegles owe bzdury OK
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Przyznam, ze owa iluminacja oswiecic mnie nie zdolala, "swiadomym" inaczej pozostac wole.
W Nowy Porzadek uwierzylem, gdy ucichl .............odkurzacz
Zgłoś wpis


Bliżej nas